fbpx

Jakub Pisula

jestem młodym ambitnym twórca wideo. Pasja jaką jest dla mnie filmowanie, towarzyszy mi od czasów szkoły średniej. Mimo młodego wieku zdobyłem już doświadczenie zarówno w obszarze imprez okolicznościowych jak i materiałów marketingowych. Każde zlecenie traktuję jako wyzwanie, dlatego realizację poprzedzam starannym przygotowaniem, na przykad poprzez wywiad i zbadanie celów/potrzeb klienta. Mam otwartą głowę, i wyznaję zasadę, że nie ma głupich pytań , są jedynie oczywiste odpowiedzi. Nie musisz znać się na filmowaniu, to moim zadaniem jako twórcy wideo jest przeprowadzić Cię przez tajniki tej sztuki. Przedstaw mi swoje cele, a ja dobiorę do nich odpowiednie treści.

Jakub Pisula Twórca Wideo

Jako niezależny twórca wideo, swój warsztat doskonaliłem pod okiem ekspertów krakowskiej szkoły „Off Master„. Obecnie współpracuję z dużą firmą zajmującą się fotowoltaiką. Jako absolwent kierunku zarządzanie biznesem wiem jak ważnym dla przedsiębiorstwa jest świadome realizowanie strategii marketingowych firmy. Zdobyta wiedza akademicka pozwoliła mi obrać kierunek zawodowy, który staje się obecnie głównym źródłem komunikacji z klientem. Innymi słowy prowadząc firmę od 2 lat na własnej skórze doświadczyłem zmian błyskawicznego przejścia biznesu na e-comerce spowodowanego czynnikiem COVID-19. Tezy jakie postawiłem w swojej pracy licencjackiej, potwierdziły się kilka lat wcześniej niż zakładałem. Dobry materiał wideo może przesądzić o Twoim być albo nie być, więc wyprzedź swoją konkurencję.

Każde zlecenie traktuję indywidualnie. W odróżnieniu do innych operatorów cechuje mnie kreatywność i zaangażowanie. Takie podejście do realizacji materiałów wideo zaszczepili mi eksperci z krakowskich niezależnych kół filmowych. Poznałem tajniki kontrolowania światła, które jest kluczowym aspektem prawidłowej realizacji materiału. Nieustannie doskonalę swój warsztat filmowy Dbałość o szczegóły i dążenie do ideału może być postrzegane jako wada, ale przekłada się na jakość końcowego materiału. Nazwanie mnie twórcą wideo nie jest przesadzone, ponieważ traktuję swoją pracę z najwyższa starannością.

Twórca wideo dla Ciebie

Dziękuję za Twój czas, wiesz już kim jestem i czym się zajmuję. Sprawdź co możemy wspólnie zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu. Zostaw swój kontakt poniżej